Taglar : "Cimrilik Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Cimrilik Görmek Anlamı! Ruyada Cimrilik Görmek Ne Demek. Rüyamda Cimrilik Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Cimrilik Görmek

Rüyada cimrilik ettigini gören, uyanikken ilaci olmayan bir hastaliga isaret eder. bazen cimrilik, ayrilikci ve sahibini cehenneme yaklastiracak amele isaret eder. bazen de cimrilik, coluk cocugunun nafakalarini kisip daraltmaya, mal ve evladlarinin telef olmasina yahut kötü tedbirli bir varise isaret eder. rüyada cimrilik, yemek veya yerilmektir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Cimrilik Görmek

Cimri olduğunu görmek nifaka, kendini cehenneme götürücek amelleri işlemeye, çocuk çocuğunun nafakasından kısmaya; Cimrilik yüz karası olmaya; yerve ve yerilmeye, mahzurlu işler yapmaya; Cimri birini görmek, bu özellikleri olan bir kimseye delalet eder. Rüyada cimrilik ettigini gören, uyanikken ilaci olmayan bir hastaliga isaret eder. Bazen cimrilik, ayrilikçi ve sahibini cehenneme yaklastiracak amele isaret eder. Bazen de cimrilik, çoluk çocugunun nafakalarim[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri