Taglar : "Dişçi Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Dişçi Görmek Anlamı! Ruyada Dişçi Görmek Ne Demek. Rüyamda Dişçi Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Dişçi Görmek

Bir arkadaşınızın dişçilik yaptığını ve dişlerinize baktığını gördüyseniz, o arkadaşınıza güvenmemelisiniz. Başka birinin dişlerine bakıyorsa, birtakım çirkin dedikodularla karşı karşıya kalacaksınız.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dişçi Görmek

bir arkadasinizin discilik yaptigini ve dislerinize baktigini gördüyseniz, o arkadasiniza güvenmemelisiniz. baska birinin dislerine bakiyorsa, birtakim cirkin dedikodularla karsi karsiya kalacaksiniz.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Dişçi Görmek

Bir arkadaşınızın dişçi olduğunu ve sizi muayene ettiğini gördüyseniz o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir demektir. Bir arkadaşınızın dişçi olduğunu ve sizi muayene ettiğini gördüyseniz o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir demektir. Bir arkadaşınızın dişçilik yaptığını ve sizin dişlerinize baktığını gördüyseniz, o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir. Dedikodulara dikkat. Rüyada dis doktoru görmek, para bakimindan çok sikintili bir durumda bulundugunuza, buna bir çare aramaniz gerektigine isarettir.[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri