Taglar : "Peruk Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Peruk Görmek Anlamı! Ruyada Peruk Görmek Ne Demek. Rüyamda Peruk Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Peruk Görmek

Rüyada peruk görmek; sizin kimseye zararı dokunmayan,kimseyi aldatmak gibi bir düşüncesi olmayan aynı zamandada aldanmayacak biri olduğunuza işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Peruk Görmek

Rüyada peruk görmek; sizin kimseye zarari dokunmayan,kimseyi aldatmak gibi bir düsüncesi olmayan ayni zamandada aldanmayacak biri oldugunuza isarettir. cok iyi niyetli, baskalarina önem veren, demokratik bir insan oldugunuza, bu huylariniz nedeniyle cevrenizdeki insanlarin saygisini kazandiginiza isaret eder.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Peruk Görmek

Saçı olmayan kimsenin takma saç (peruk) taktığını görmesi refah ve bolluğa, Erkeğin peruk takması riya ve sahtekarlığa, kadının peruk kullanması sevinç, mutluluk ve refaha delalet eder. Çok iyi niyetli, başkalarına önem veren, demokratik bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder. Çok iyi niyetli, başkalarına önem veren, demokratik bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri