Taglar : "Pirinç Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Pirinç Görmek Anlamı! Ruyada Pirinç Görmek Ne Demek. Rüyamda Pirinç Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada Pirinç görmek; mal ve para sahibi olmaya işarettir. Başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada pirinc görmek; mal ve para sahibi olmaya isarettir. basarinin ve güzel dostluklarin isaretidir. pilav yediginizi gördüyseniz, bu zenginligin ve mutlulugun isaretidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pırınc Görmek

Rüyada Pirinç görmek, mal ile tabir olunur, Pirinç yedigini görmek, zahmet çekerek elde edecegi mala delalet eder. Pirinç topladigini ve bir yerde sakladigini görmek iyidir. Pismis pirinç görmek, çok büyük rizkla yorumlanir. Pilavin üzerine yogurt koydugunu görmek, iyi degildir. Ebu Said El Vaiz e göre, rüyada pirinç görmek, mesakkat ve zorlukla elde edilecek mal toplulugudur. Pirinç pisirdigini görmek, çogalan ve[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Pirinç Görmek

Zorlukla elde edilen mala, Pirinç toplamak ve onu bir yere yığmak mala, Pirinci harman edip kabuklarından temizlemek mal ve dünyalığa yönelik sözlü ve fiili zararı def etmeye, Pirinç pişirmek yahut pişmiş pirinç yemek çoğalan mala ve ticarete delalet edeer. Rüyasında pirinç gören, zengin olur. Rüyada pirinç gören kişi zengin olur demektir. Başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri