Taglar : "Rüyada Evliya Görmek Tabiri"

Rüyada Evliya Görmek

Evliya Rüyaları daima iyi sayılırlar. Bunlar sıkıntıların sona ereceği, dertlerin biteceğini müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene kavuşur. Evliya rüyalarını gizlemek yararlıdır. Evliya tanınan biriyse, türbesi yakındaysa ziyaret etmelidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Evliya Görmek

evliya Rüyalari daima iyi sayilirlar. bunlar sikintilarin sona erecegi, dertlerin bitecegini müjdeler. rüyayi gören kimse maddi manevi güvene kavusur. evliya rüyalarini gizlemek yararlidir. evliya taninan biriyse, türbesi yakindaysa ziyaret etmelidir. rüyada evliya görmek dinde kuvvete, hayir ve berekete kavusmaya,üzüntü ve kederlerden kurtulmaya isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Evliya Görmek

Allah dostlarını görmek müjdeye, hidayete ve Peygamberimizin (s.a.v.) güzel hal ve davranışlarına uymaya, Salih kulların sofrasında ya da meclisinde oturmak iyilerden olmaya ve ilahi lutuf ve ihsana, Yaşayan salihlerdin birini görmek, onun yolunda olmayaa, onun alınyazısına paralel bsir hayat sürmeye, Ölmüş bazı salihlerin bir kentte sağ olduklarını görmek, ora halkının erişeceği bolluk ve sevince, yönetici ve diğer insanlardan görecekleri iyi[Devamını Oku…]

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri