Taglar : "Zambak Rüya Tabiri? Diyadinnet Rüya Tabirlerinde Rüyada Zambak Görmek Anlamı! Ruyada Zambak Görmek Ne Demek. Rüyamda Zambak Gördüm Anlamı Sayfasında Bulunuyorsunuz…"

Rüyada Zambak Görmek

Bir tarlada beyaz zambaklar gören insan, hakettiği huzur ve mutluluğa kavuşur. Tek bir zambak alan bekar biri, evlenir. Zambağın solması, çürümesi, üzüntü ve kederle ilgilidir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Zambak Görmek

Rüyada genç bir kızın elinde zambak görmesi; çok yükselmesine ve zengin olmasına, bahçeden zambak topladığını görmek; dostlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza, birisinin size zambak buketi verdiğini görmek; birisi tarafından beğenildiğinize ve sevildiğinize işarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Zambak Görmek

Bir tarlada beyaz zambaklar gören insan, hakettigi huzur ve mutluluga kavusur. Tek bir zambak alan bekar biri, evlenir. Zambagin solmasi, çürümesi, üzüntü ve kederle ilgilidir. Rüyada genç bir kizin elinde zambak görmesi; çok yükselmesine ve zengin olmasina, bahçeden zambak topladigini görmek; dostlarinizdan çok güzel haberler alacaginiza, birisinin size zambak buketi verdigini görmek; birisi tarafindan begenildiginize ve sevildiginize isarettir.

11 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri

Rüyada Zambak Görmek

Rüyada zambak görmek işlerinizin hızla düzeleceğine işarettir. Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak, bol para kazanacak demektir. Beyaz zambaklar görmek huzur ve mutluluğa erişecek anlamındadır. Kişinin huzur ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Beyaz zambak aynı zamanda evlilik ve yuvada mutluluğu da işaret eder. Rüyada zambak çiçegi görüp koklamak, yaptirdiginiz veya yaptiracaginiz sigorta dolayisi ile hayatinizin garanti altina girecegine, islerinizdeki durgunlugun[Devamını Oku…]

10 Nisan 2014 0 Yorumlar Rüya Tabirleri