Bazı insanlar, bazen sevgiliniz olarak, bazen arkadaşınız, bazen bu hayattaki en yakın dostunuz olarak kaderinize yazılmıştır. Peki ya bir adam kaderinize bunların hepsi olarak yazıldıysa?

Usta oyuncu Anne Hathaway’in ve Jim Sturgess’ın birlikte başrolü paylaştıkları bu filmi izledikten sonra hayata, aşka ve kadere olan bakış açınız değişecek.

Konusu

Emma (Anne Hathaway), işçi sınıfından bir aileden gelen prensipli ve hırslı bir kızdır ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi düşlemektedir. Dexter (Jim Sturgess) ise çapkın bir zengin çocuğudur. Onun hayali ise dünyayı kendi oyun parkı haline çevirmektir.

Üniversiteden mezun oldukları gün tanışan zıt kutuplardaki bu iki insan, birlikte geçirdikleri bir günden sonra hayat boyu sürecek bir arkadaşlığa adım atarlar. Biz her yılın 15 Temmuz’unda ilişkilerindeki başka bir ana tanık olurken, Emma ve Dex bazen birlikte, bazen ayrıdır. Ancak hayatta yol alırken aradıkları aslında hep yanı başlarındadır. Sevinçleri ve kavgaları, ümitleri ve kaybettikleriyle birlikte geçen 20 yıldan sonra, tanıştıkları o unutulmaz günün gerçek anlamı ortaya çıkacaktır.

One Day (2011) Türkçe Altyazılı Fragman İZLE:

Kadinvekadin.net özel haberidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.