Sabah kalktığınızda ve gece yatarken onu düşünüyor musunuz?

Cevap Evet se: Eski aşkınızın arada sırada aklınıza gelmesi çok normal fakat eğer hala yaralarınızla yaşıyorsanız özel bir yardım almanız gerekebilir. Hayatınız çok değerli ve geçmişe takılarak üzülecek zamanınız yok. En iyisi yolunuza devam edin.

Cevap Hayır sa: O zaman bu yazıyı okumaya devam edin.

Hayata ilk ayrıldığınız günkü gibi kara gözlüklerle mi bakıyorsunuz?

Cevap Evet se: Karamsarlığınız ve amaçsızlığınız geçmemiş demektir. Sevgilinizden uzun süredir ayrısınız ama hala geçmişle yaşıyorsunuz. Bunu yenmeye çalışın. Hayatınızın tadını çıkartmayarak büyük bir suç işliyorsunuz.

Cevap Hayır sa: işte bu harika! Bütün yaşadıklarınızı önümüzdeki günlerde yaşayacağınız yeni ilişkilerinize eğlenceli bir malzeme yapabilirsiniz.

Yeni şeylerle ilgilenmeye başladınız mı? Yeni hobiler edindiniz mi?

Cevap Evet se: Harikasınız. Kendinizi daha iyi ifade edecek yollar bularak kendini keşfetmek harika bir şeydir.

Cevap Hayır sa: Neyi bekliyorsunuz? çok mu meşgulsünüz? çok mu üzgünsünüz? Hadi ama ilgilenebileceğiniz bir sürü şey var ortalıkta. Hayatınıza renk katmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Seksi iç çamaşırları giyiyor musunuz?

Cevap Evet se: Tek kelimeyle mükemmelsiniz!

Cevap Hayır sa: Bir şeyi yapmak için özel bir anın gelmesini beklemeyin. Güzel iç çamaşırlarınızı kendinizi seksi hissetmek için, her şeyden önce kendiniz için giyin.

Kendinizi şanslı hissediyor musunuz?

Cevap Evet se: Evet bayanlar bu duyguya sıkı sıkıya bağlı yaşayın. Her Gün size çok büyük şanslar getirmeyebilir ama unutmayın ki hayat çok güzel ve hayattasınız!

Cevap Hayır sa: Kendinizi şu an mı şanslı hissetmiyorsunuz yoksa hep mi böyle düşünürsünüz? Hakim olan duygu şanssız olduğunuzsa hayatınızda bir şeyleri değiştirin ve yaratıcılığınızı kullanarak sizi mutlu edecek bazı şeyler keşfedin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.